خودخواهی سودمند

cropped-iStock_000006715814Medium

وقتی صحبت از محبت کردن می شود ، ناخودآگاه یاد زمانی می افتیم که شخصی از محبت کردن ما سوء استفاده کرده یا آنطور که اخلاق انسان شایسته آن است تشکر نکرده و توجهی نسبت به عملی که انجام داده ایم نداشته .   _ اصلا چرا باید به یکدیگر محبت کنیم ؟ _ چرا باید […]

لیدیز فرست!

۳۶۶۰

باید اعتراف کنم که «عبارت لیدیز فرست» همیشه برایم جذاب بوده است و نشان دهنده سبک و شیوه‌ای از زندگی است که به خانم‌ها احترام می‌گذارد. طبیعی است که در مقابل شیوه سنتی جامعه‌ای که در آن، زن‌ها باید چند قدم عقب تر از مرد راه بروند، ضعیفه به حساب بیایند، «منزل» یا «خانواده» صدایشان بزنند، وظیفه‌شان این باشد که برای مردها سفره بیاندازند

چرا حاضر نیستی روزانه ۱۰ دقیقه براش وقت بذاری؟

*temp*

همیشه می‌نالند

همیشه یک‌جای کارشان می‌لنگد..

همیشه ناخوش‌اند! سر در گم‌اند…

کنارشان موج مثبت که نمی‌گیری هیــچ، حال تو را هم خراب می‌کنند..

ممکن است به این عکس ها نگاه نکنید!

janbaz

آن سکوت مردم در برابر هیبت این لحظه مادر، حال دل من است با دیدن این تصویر، جایی که باید هراسان منتظر باشم باز هم قلبم از عظمت این صحنه میزند یا نه؟

قرآن و حرف عجیبش در مساله اخلاق!

photo_2016-08-12_17-28-22-768x406

برای جامعه ای که در آن زندگی میکنیم، ادعای قرآنی بودن هست ولی قرآن نیست، به همین خاطر گاهی اگر حرف های قرآن را بدون اینکه بگویی از قرآن است به کسی بگویی، میگوید چه حرف عجیبی!

نماز هم بدون نگاه اجتماعی ابتر است

65165

عبودیت، واژه ای که در تمام متون دینی و الهی و در سخن بزرگان از هر قوم و قبیله ای به آن اشاره شده است. حتی آنان که به ادعای خود شیطان را میپرستند همواره سعی میکنند خود را عبد شیطان جا بزنند.

جشنواره های تفریحی – بخش دوم

image3-19

– در بخش قبل به این اشاره شد که انسان به دنبال رهایی است . رهایی ای که او را لحظه ای از فضا و مکان غم بار و آزار دهنده ای که در آن ساکن است نجات دهد .

شیعتی مهما شربت ماء عذب فاذکرونی

09

داوود رقی می گوید: در کنار امام صادق علیه السلام نشسته بودم آنحضرت آب خواست. وقتی برایشان آوردند کمی از آن را آشامیدند و دیدم که گلویشان را بغض گرفته و چشمانشان پر از اشک شده و خیلی ناراحت هستند سپس به من گفتند:

صاحب اشک ها

img19115634

مرحوم شیخ جعفر شوشتری می گوید: اگر دشمن بی‌خرد، اباعبدالله علیه السلام را از آب محروم کرد در عوض، خداوند چهارگونه آب را به آن حضرت بخشید:

به نام امام حسین مردم را با دین دشمن می کنند

05

من واقعا نمیدونم این کسایی که بازی ایران با کره رو کردن چماق تا بزنن تو سر دین خائنن یا نفهم؟! واقعا مشکلشون چیه؟ چرا باید همه چیز رو در برابر دین قرار داد؟